მთავარი
GEO  |  ENG  |  RUS
/
/ აღწერა  
/ გეოგრაფიული მდებარეობა და რელიეფი  
data-cke-saved-src=/_Adigeni/image/Spec/arrowGrey.gif აიიპ  
/ სასარგებლო წიაღისეული  
/ ნიადაგი  
/ ფლორა და ფაუნა  
/ ჰიდროგრაფია  
/ რაიონის ისტორია  
/ ისტორიული მონაცემები  
/ ისტორიული და არქიტექტურულ–კულტურული ძეგლები  
/ არქეოლოგიური გათხრები  
/ ეკონომიკა  
/ წარმოება  

 

   
/

ენერგეტიკა

 

 
/ ტრანსპორტი  
/ სოფლის მეურნეობა  
/ მიწათმოქმედება  
/ მეცხოველეობა  
/ თევზჭერა  
/ მეფუტკრეობა  
/ სამომხმარებლო ბაზარი  
/ სავაჭრო ცენტრები  
/ ბაზრობები  
/ მაღაზიები  
/ ბანკები  
/ კულტურა და სპორტი  
/ თეატრი, მუზეუმი, კინო  
/ ხალხური შემოქმედება  
/ სახალხო ზეიმები  
/ სპორტი  
/ ჯანდაცვა და სოც. უზრუნველყოფა  
/ ჯანდაცვის ობიექტები  
/ სოც. უზრუნველყოფის პოლიტიკა  
/ განათლება და მეცნიერება  
/ საბავშვო ბაღები  
/ სკოლები და კოლეჯები  
/ უმაღლესი სასწავლებლები  
/ სამეცნიერო დაწესებულებები  

 

საჯარო მოხელეთა შესარჩევი კონკურსი ადიგენში

  ადიგენის მუნიციპალიტეტის გამგეობაში, საჯარო მოხელეთა შესარჩევი კონკურსის შედეგად, 18 წარმატებული კანდიდატი გამოვლინდა. კონკურსი, ოქტომბრის ბოლოს, 32 თანამდებობაზე გამოცხადდა. დოკუმენტაცია ელექტრონულად 93–მა მონაწილემ შეავსო. წარდგენილი დოკუმენტაციის მიხედვით 90 მათგანი შეირჩა. კონკურსის მეორე, ტესტირების ეტაპი წარმატებით 34–მა მონაწილემ გაიარა, საბოლოოდ კი, სსპეციალურად შექმნილ კომისიასთან გასაუბრების შემდეგ 18 მონაწილე შეირჩა, მათ შორის 7 გამგებლის რწმუნებულია სხვადასხვა ადმინისტრაციულ ერთეულებში. ვაკანტურ თანამდებობეზე კონკურსი, დეკემბრის ბოლოს ხელახლა გამოცხადდება.

გთავაზობთ კონკურსის წარმატებული მონაწილეების სიას, რომლებსაც ადიგენის მუნიციპალიტეტის გამგებელი, შესაბამის სამსახურებზე, უახლოეს დღეებში წარადგენს:

1) მიხეილ ბუსხრიკიძე – საკრებულოს აპარატის უფროსი

2) მარიამ გელაშვილი – საკრებულოს მთავარი სპეციალისტი მატერიალურ–ტექნიკური უზრუნველყოფის საკითხებში

3) სოფიო გიქოშვილი – მთავარი სპეციალისტი ბიუჯეტის დაგეგმარებისა და ფორმირების საკითხებში

4) თამაზი ხარატიშვილი – წამყვანი სპეციალისტი კერძო სამართლის იურიდიული პირების კონტროლისა და აუდიტის საკითხებში

5) გიორგი ჩიხრაძე – წამყვანი სპეციალისტი არასამეწარმეო–არაკომერციული იურიდიული პირების კონტროლისა და აუდიტის საკითხებში

6) გიორგი სარაშვილი – მთავარი სპეციალისტი შიდა კონტროლის და აუდიტის საკითხებში

7) ჯაბა ენუქიძე – მთავარი სპეციალისტი გარემოს დაცვისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხებში

8) პავლე თათოშვილი – მთავარი სპეციალისტი ინფრასტრუქტურის საკითხებში

9) იზა ბალახაშვილი – კონტროლისა და აუდიტისგანყოფილების უფროსი

10) დავით ტაბატაძე – მთავარი სპეციალისტი ეკონომიკისა და სტატისტიკის საკითხებში

11) ლელა ადოშვილი – მთავარი სპეციალისტი ტურიზმის საკითხებში

12) ნუგზარ კარკაძე – გამგებლის წარმომადგენელი წახნის ადმინისტრაციულ ერთეულში

13) ზვიადი გორგოძე – გამგებლის წარმომადგენელი ხევაშენის ადმინისტრაციულ ერთეულში

14) ვიქტორ მინაძე – გამგებლის წარმომადგენელი ვარხნის ადმინისტრაციულ ერთეულში

15) გივი ყულჯანიშვილი – გამგებლის წარმომადგენელი დაბა აბასთუმნის ადმინისტრაციულ ერთეულში

16) ზაზა მღებრიშვილი – გამგებლის წარმომადგენელი ბენარის ადმინისტრაციულ ერთეულში

17) თინათინ გოგრიჭიანი – გამგებლის წარმომადგენელი მლაშის ადმინისტრაციულ ერთეულში

18) ნოდარ გორგაძე – გამგებლის წარმომადგენელი დერცელის ადმინისტრაციულ ერთეულში
უკან დაბრუნება  






მთავარი | კანონმდებლობა | ბიუჯეტი | არასამთავრობო სექტორი | კონტაქტი

© ყველა უფლება დაცულია